جستجو
از ما بپرسید
لاتاری پروژه اکو اسمارت
در حال پرداخت
0
  
روز پیش
شروع مانیتورینگ
0
  
روز پیش
شروع به کار
200
  
Tron
حداقل سرمایه

خلاصه ویژگی ها

پلن ها سود سهام توکن ECS، سود توزیع کنندگان برتر و جایزه های اصلی بخت آزمایی
پاداش معرفی دارد
نوع پاداش معرفی بسته به شرایط هر دوره از بخت آزمایی می تواند متفاوت باشد.
نوع پرداخت سود واریز آنی به صورت سیستمی
ارزهای تحت پوشش Tron

شرح و تحلیل کامل

لاتاری اکو اسمارت، یکی از بازی های گیم سنتر پروژه اکو اسمارت است. اکو اسمارت یک قرارداد هوشمند ، بر بستر بلاک چین ترون است و گیم سنتر، فاز دوم این پروژه محسوب می شود. پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این مقاله، مطلب "پروژه اکو اسمارت (Eco Smart)" را مطالعه کنید. همچنین اگر با پلتفرم ترون آشنایی ندارید، مقاله ی "ترون چیست؟ آیا آینده ترون درخشان است؟" را مطالعه کنید.

لاتاری چیست؟

حتما با مفهوم لاتاری آشنا هستید، همان مسابقه بخت آزمایی که سال ها است در سراسر دنیا، مخصوصا آمریکا انجام می شود. بخت آزمایی لاتاری به این صورت است که تعداد زیادی بلیط بخت آزمایی وجود دارد و روی هر بلیط، یک کد نوشته شده است. معمولا قیمت هر یک از این بلیط ها ارزان است تا همه بتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

نهایتا بعد از به فروش رفتن بلیط ها، به صورت تصادفی، یک یا چند کد در یک قرعه کشی، به عنوان بلیط های برنده انتخاب می شوند. مبلغی که از فروش بلیط ها به دست آمده، بین برنده ها پخش می شود. در واقع، شما در قبال پرداخت پول کمی، شانس برنده شدن مبلغ زیادی را خواهید داشت.

نسل جدیدی از لاتاری، بر پایه قرارداد هوشمند

می توان گفت لاتاری بر پایه قرارداد هوشمند و شبکه بلاک چین، جالب توجه است، زیرا محدودیت های کمتری دارد. برای مثال، از هرجای دنیا می توان در این بخت آزمایی شرکت کرد. یکی دیگر از مزایای لاتاری بر پاه قرارداد هوشمند، امنیت بالاتر نسبت به روش های سنتی است. به این معنی که تمام فرایند لاتاری، کاملا اتوماتیک است و توسط قرارداد هوشمند، به شفاف ترین شکل اتفاق می افتد.

یکی از لاتاری هایی که به تازگی بر بستر ترون معرفی شده، لاتاری اکو اسمارت است. این لاتاری در کنار اصل موضوع که یک بخت آزمایی است، نوآوری هایی هم دارد. یکی از نکات در مورد لاتاری اکو اسمارت این است که در اصل، زیرمجموعه ی یک پروژه جذب سرمایه، بر بستر ترون است. به این معنی که پروژه اکو اسمارت که چندین ماه پیش معرفی شد، وعده داد که با راه اندازی پروژه هایی درآمد زایی کند. این پروژه برای جذب سرمایه، شروع به فروش های توکن ECS کرد و به صورت ماهیانه، به افرادی که توکن را خریداری کرده اند، سود پرداخت می کند.

در نتیجه، همه ی دارندگان توکن ECS از درآمد این پروژه، سود دریافت می کنند. این پروژه به شکل های دیگری نیز پرداختی دارد که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

نحوه کارکرد لاتاری اکو اسمارت

در سایت این لاتاری، هر زمان که تعداد مشخصی بلیط فروش برود، قرعه کشی به صورت خودکار، توسط قرارداد هوشمند انجام می شود. هر وقت قرعه کشی صورت گیرد، جایزه ها پخش می شود. بعد از پخش شدن جوایز، اصطلاحا یک لابی جدید در سایت باز می شود (لابی در اینجا، به معنی یک بخت آزمایی جدید است).


نحوه پخش شدن جوایز

تا به حال، هر دوره از این لاتاری، شرایط مخصوص به خود را داشته؛ ولی به صورت کلی، ترون هایی که جمع می شود، به 4 قسمت اصلی تقسیم می شوند:

1. جوایز برندگان قرعه کشی (49.6% از کل استخر)

2. پاداش UniLevel (پاداش شبکه سازی 25% از کل استخر در 12 سطح)

3. پاداش توزیع کنندگان برتر(5% از کل استخر)

4. سود سهامداران پروژه اکو اسمارت (10.4%)

5. تیم اکو اسمارت (10% از کل استخر)

بیایید هر یک از بخش های بالا را دقیق تر بررسی کنیم.

برندگان قرعه کشی

در لابی دوم لاتاری اکو اسمارت که در زمان نگارش این متن به تازگی شروع شده، تعداد برندگان  قرعه کشی بیشتر از لابی قبل است. این لابی، جمعا 126 بلیط برنده دارد.

 • 2 برنده، هرکدام 50,000TRX
 • 4 برنده، هرکدام 20,000TRX
 • 8 برنده، هرکدام 7,500TRX
 • 16 برنده، هرکدام 5,000TRX
 • 32 برنده، هرکدام 2,500TRX
 • 64 برنده، هرکدام 1,500TRX

تعداد بلیط های این لابی 5,000 عدد است و هر بلیط 200 ترون قیمت دارد. این یعنی کل استخر این دوره از لاتاری، 1 میلیون ترون است. زمانی که تمام بلیط ها خریداری شود، قرعه کشی به صورت اتوماتیک انجام می شود و جوایز بین برندگان تقسیم می شود.

پاداش UniLevel

اسم پلن ریفرال این لاتاری UniLevel است. در این لابی (لابی دوم)، 12 سطح شبکه سازی وجود دارد. شما هرچقدر تعداد بلیط بیشتری خریداری کنید، می توانید سودِ سطوحِ بیشتری را نیز دریافت کنید. جزئیات پلن UniLevel را در جدول زیر مطالعه کنید.


پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر، مقاله ی "بازاریابی چند سطحی یا MLM چیست؟" را مطالعه کنید.

قوانین UniLevel

با خرید 1 بلیط در این لابی، امکان شبکه سازی تا 3 سطح از 12 سطح ممکن است،

با خرید 2 بلیط، تا 5 سطح شبکه سازی ممکن است،

با خرید 4 بلیط، هر 12 سطح برای شما قابل استفاده می شود،

با خرید 6 بلیط در این لابی، به غیر از همین لابی، 2 لابی بعدی هم هر 12 سطحتان باز است.

با خرید 8 بلیط در این لابی، به غیر از همین لابی، 4 لابی بعدی هم هر 12 سطحتان باز است.

نکته: برای فعال شدن 12 سطح در جایزه ی خرید 6 بلیط و 8 بلیط، در هر لابی حداقل باید 1 بلیط خریداری کنید.

پاداش توزیع کنندگان برتر

اگر شما در سطح اول UniLevel خود، بیش از 10 نفر را به سیستم معرفی کرده باشید و آن یک نفر، حداقل یک بلیط خریداری کرده باشد، به عنوان توزیع کننده برتر شناخته می شوید. بعد از قرعه کشی، 5% از کل استخر، بین توزیع کنندگان برتر توزیع می شود.

سود سهامداران توکن ECS

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، درصدی از کل استخر، بین سهامداران پروژه توزیع می شود. در لابی اول لاتاری اکو اسمارت، سود سهامداران، 15% در نظر گفته شده بود، ولی در این لابی، در جایی ذکر نشده که این درصد چقدر است. البته با یک حساب و کتاب ساده مشخص می شود که در این لابی، این عدد حدودا 10% است.

تیم اکو اسمارت

خود پروژه اکو اسمارت نیز، 10% از استخر هر لابی را به عنوان هزینه توسعه پروژه و تیم برنامه نویس و...، برداشت می کند.

مراحل خرید بلیط لاتاری

 1. نصب کیف پول ترون

  ارز مورد نیاز برای خرید بلیت لاتاری اکو اسمارت، ترون است، در نتیجه، قبل از خرید بلیط، باید کیف پول مخصوص ترون را بر روی لپ تاپ یا تلفن هوشمندتان راه اندازی کرده باشید.

  برای دانلود کیف پول مد نظرتان، به صفحه"دانلود کیف پول ها" مراجعه کنید.

  همچنین، می توانید آموزش ویدئویی کیف پول ترون والت را در لینک های زیر مشاهده کنید:

  تماشا کنید: آموزش کیف پول TronWallet، قسمت اول 

  تماشا کنید: آموزش کیف پول TronWallet، قسمت اول 

 2. خرید ترون

  بعد از راه اندازی کیف پول مخصوص ترون، باید ترون تهیه کنید. برای خرید ترون می توانید از صرافی های آنلاین استفاده کنید. قیمت هر یک از بلیط های لاتاری اکو اسمارت، 200 ترون است. در نتیجه، حداقل باید حدود 250 ترون خریداری کنید، تا به اندازه ی قیمت بلیط و کارمزد ها در کیف پول خود موجودی داشته باشید.

  برای انتخاب صرافی مورد نظر خود، می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

  آشنایی با انواع صرافی ارز دیجیتال

  اصول انتخاب بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

 1. ورود با لینک معرف

  یکی از شروط اولیه شرکت در این لاتاری، ورود با لینک معرف است. به این معنی که حتما باید از فردی که از قبل در این پروژه شرکت کرده است، لینک معرف دریافت کنید، تا بتوانید به سیستم ورود کنید.

 1. اتصال موفق کیف پول

بعد از ورود به سایت لاتاری اکو اسمارت، باید مطمئن شوید که پیام موفقیت آمیز بودن اتصال کیف پول به سایت را دریافت کرده اید.

 1. خرید بلیت

در قسمت مربوط به خرید بلیت، تعداد بلیت مورد نظر خود را وارد کنید و خرید خود را انجام دهید.


این پروژه در آینده حتما تغییراتی خواهد داشت که در همین صفحه، به روز رسانی انجام می شود و جزئیات لابی های جدید و...، به صورت بروزرسانی اضافه می شود.

سخن آخر

به عنوان یک لاتاری یا بخت آزمایی، می توان به اکو اسمارت نمره ی قبولی داد، در عین حال، خیلی چیز ها می توانست بهتر باشد. برای مثال، پیچیدگی بیش از حد سایت و پلن های این لاتاری، باعث می شود هر کاربری به سمت آن نرود. به نظر ما، یک لاتاری که در واقع یک بازی است، می تواند بسیار ساده تر و سرگرم کننده ت باشد. 

یک نکته دیگر این است که جایزه بزرگ این لاتاری، نسبت به میزان کل استخر، تا به حال عدد قابل توجهی نبوده است. برای مثال، 50,000 ترون، نسبت به عدد 1,000,000 ترون، واقعا درصد کمی است برای جایزه بزرگ.

به هر روی، اگر من دوست داشتم که در لاتاری شرکت کنم، ترجیح می دادم لاتاری ای را انتخاب کنم که کمتر سود های کوچک بدهد، در عوض، جوایز بیشتری بدهد. البته این امکان وجود دارد که درصد ها در لابی های آینده این پروژه، کاهش پیدا کند و جوایز بزرگتر شود.

با این که این پروژه به نظر می رسد اسکم نشود، ولی بالاخره این امکان را نیز باید در نظر گرفت که به نظر ما، احتمالش کم است.

یک نکته دیگر این است که این بازی بر بستر یک پلتفرم بازی، به اسم Eco game center کار می کند. چند وقت یک بار ، تیم اکو اسمارت یک عنوان جدید به این مجموعه اضافه می کنند. در حال حاضر به غیر از لاتاری، بازی های معدود دیگری هم معرفی شده اند. این پلتفرم، به تنهایی می تواند باعث بیشتر شناخته شدن این پروژه شود.

نکات مثبت

 • جامعه کاربران توکن ECS ، به عنوان مشتریان بالقوه
 • بر پایه بلاک چین و قرارداد هوشمند
 • پرداخت سود در پلن UniLevel
 • پرداخت سود به توزیع کنندگان برتر
 • امکان تغییر درصد ها و تعداد بلیط ها در هر لابی
 • بر بستر اکو گیم سنتر
 • تعداد زیادی برنده

نکات منفی

 • رابط کاربری نه چندان خوب
 • پیچیدگی بیش از اندازه
 • استقبال نه چندان خوب کاربران تا به حال
 • دیر پر شدن استخر هر لابی
 • جایزه های نه چندان بزرگ
 • اجبار استفاده از لینک ریفرال

بررسی وبسایت

آدرس وبسایت https://lottery.ecogamecenter.com
آدرس IP 104.31.86.88
سرور سایت در ایالات متحده آمریکا

حداقل مبالغ قابل سرمایه گذاری

200 Tron

نظر کاربران ( 0 )

برای این مطلب نظری نوشته نشده است
اگر درباره این پروژه سوال، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید

ثبت نظر

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

لطفا توجه داشته باشید

سایت مای دیجیمون هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک پروژه ها و شرکت های سرمایه گذاری داخلی یا خارجی نداشته و صرفا به ترجمه و تحلیل محتوای منتشر شده از سمت شرکت ها میپردازد تا بتواند اطلاعات شفاف تری در اختیار کاربرن خود قرار دهد.

بدیهی است تمام انواع سرمایه گذاری های اینترنتی و غیر اینترنتی در هر کسب و کاری ریسک به همراه دارد و پذیرفتن این ریسک و تصمیم برای سرمایه گذاری بر عهده شما خواهد بود

مای دیجیمون کاربران خود را به سرمایه گذاری در پروژه ها ترغیب یا تشویق نکرده و صرفا اطلاعات بدست آمده را در اختیار کاربران قرار میدهد تا خود تصمیم بگیرند

برای مطالعه کامل شرایط استفاده اینجا کلیک کنید