جستجو
از ما بپرسید
سرمایه گذاری اینترنتی سایت
در حال پرداخت
0
  
روز پیش
شروع مانیتورینگ
0
  
روز پیش
شروع به کار
1
  
Perfect money
حداقل سرمایه

خلاصه ویژگی ها

پلن ها یک پلن، هفتگی 2 درصد سود
پاداش معرفی دارد
نوع پاداش معرفی 1 درصد سود ریفرال در یک سطح
نوع پرداخت سود پرداخت سود به صورت دستی
ارزهای تحت پوشش Perfect money

شرح و تحلیل کامل

سایت city build trade ، یکی از قدیمی ترین و معروف ترین سایت های سرمایه پذیر است که از سال 2014 در حال فعالیت و پرداخت سود است. دلیل انتخاب این سایت برای نقد و بررسی، ریسک کمتر سرمایه گذاری نسبت به سایر سایت های سرمایه پذیر است. این سایت تا به حال توانسته رضایت سرمایه گذاران را جلب کند. البته در همین ابتدا ذکر کنیم که سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های سرمایه پذیر بدون ریسک نیست و باید با استراتژی وارد این بازار شوید. پیشنهاد می کنیم مطلب "نکات کلیدی سرمایه گذاری آنلاین" را مطالعه کنید. در ادامه، با نقد و بررسی تخصصی سایت City build trade همراه مای دیجیمون باشید.

مقدمه

اگر تا به حال سایت های سرمایه پذیر زیادی را دیده باشید، بعد از باز کردن صفحه اول این سایت برای اولین بار، تا حدی، ناامید می شوید! بر خلاف اکثر سایت های سرمایه پذیر، این سایت طراحی بسیار ساده و ابتدایی دارد. البته، این ضعف در طراحی سایت، نه تنها باعث ریزش کاربران نشده است، بلکه سایت های خیلی زیادی، نهایت تلاش خود را کرده اند که سایت خود را شبیه به City build trade طراحی کنند. دلیل این امر هم کاملا مشخص است. در 6 سال گذشته، پرداختی های این سایت منظم بوده و اعتبار خوبی به دست آورده است. سایت های رقیب هم تلاش خود را می کنند که با شبیه سازی رابط کاربری City build trade، از اعتبار این سایت، به نفع خود استفاده کنند.


این سایت مدعی است که یک شرکت فعال در حوزه پروژه های عمرانی است (پل سازی، ساختمان سازی و…) و با درآمد های حاصل از پروژه های خود، سود سرمایه گذاران را پرداخت می کند. البته صحت داشتن این ادعا، مشخص نیست. در حال حاضر، فقط یک پلن سرمایه گذاری در این سایت فعال است که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم.

پلن سرمایه گذاری

همانطور که گفتیم، این سایت طراحی ساده ای دارد. این سادگی، در قسمت های دیگر این سایت هم مشهود است. برای مثال، برای سرمایه گذاری در این سایت، فقط یک پلن وجود دارد و فقط با پرفکت مانی می توانید سرمایه گذاری کنید. نام این پلن CBT 1 است. در این پلن، بین 1 تا 12,000 دلار آمریکا امکان سرمایه گذاری وجود دارد.

 مدت زمان این پلن 7 روز است و سود این پلن 2% است. برای مثال، اگر امروز 100 دلار سرمایه گذاری کنید، بعد از 7 روز، می توانید 102 دلار از سایت برداشت کنید. این سود شاید خیلی زیاد به نظر نرسد، ولی معمولا سرمایه گذاری در سایت هایی که سود کمتری پرداخت می کنند، مطمئن تر است. در این پلن، سود و اصل پول، در پایان دوره به حسابتان واریز می شود.

نکات سرمایه گذاری

 • اصل و فرع پول، به اعتبار حساب شما در سایت اضافه می شود و بعد از شارژ اکانت، می توانید اقدام به برداشت پول یا سرمایه گذاری مجدد کنید.

 • سرمایه گذاری مجدد از اعتبار حساب به صورت مستقیم ممکن است.

 • پردازش درخواست برداشت، معمولا حدود 12 ساعت کاری زمان می برد.

 • امکان فعال کردن چندین سرمایه گذاری به صورت همزمان وجود دارد.

 • امکان ساختن چندین اکانت برای یک نفر وجود ندارد و اگر این اتفاق بیفتد، تمام اکانت ها مسدود می شود.

پلن ریفرال

پلن ریفرال این سایت هم مانند دیگر بخش های سایت، پیچیدگی خاصی ندارد.  1% سود از سرمایه فردی که با لینک شما ثبت نام کرده، به شما تعلق می گیرد. محدودیتی هم در تعداد افرادی که از طریق لینک شما ثبت نام می کنند، وجود ندارد.

جمع بندی

با توجه به ریسک بالای اکثر سایت های سرمایه پذیر، به نظر سرمایه گذاری در سایت هایی که به نسبت ریسک کمتری دارند، منطقی تر است. این سایت هم با وجود این که ظاهری کاملا ساده دارد، ولی سابقه 6 ساله آن در این بازار، اعتماد کاربران زیادی را جلب کرده. با توجه به این نکات، شاید این سایت، گزینه ی خوبی برای پخش سرمایه باشد.

نکات مثبت

 • سابقه ی 6 ساله در این بازار
 • نظر مثبت کاربران اینترنت
 • سود منطقی
 • ریسک کمتر نسبت به رقبا

نکات منفی

 • سادگی بیش از حد
 • قابلیت سرمایه گذاری، فقط از طریق پرفکت مانی
 • فقط یک پلن سرمایه گذاری
 • سود ریفرال پایین
 • پلن ریفرال، فقط در یک سطح

بررسی وبسایت

آدرس وبسایت citybuildtrade.com
آدرس IP 190.115.30.211
سرور سایت در نامعلوم

حداقل مبالغ قابل سرمایه گذاری

1 Perfect money

نظر کاربران ( 1 )

بابک

" سود روزانه‌ی کمتر از سه‌دهم درصد برای سرمایه‌گذاری کمتر از ۱۰۰ دلار منطقی نیست ولی نکته جالبِ همین سود پایین اینه که با سرمایه‌گذاری ۲۵ دلار، هر ماه حدود ۵۰ هزار تومان که بیشتر از یارانه‌ی هر ایرانیه دریافت می‌کنید. :) "

ادمین

" با توجه به ریسک موجود، منطقی نیست آنچنان، ولی معمولا، معیار در جوامع بین المللی، نسبت سود سایت به بانک ها هست که بانک های خارجی، معمولا ۲، تا ۳ ٪ سود سالیانه دارن، و سود هفتگی ۲٪ یک سود فوق العاده محسوب می شه. "

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

لطفا توجه داشته باشید

سایت مای دیجیمون هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک پروژه ها و شرکت های سرمایه گذاری داخلی یا خارجی نداشته و صرفا به ترجمه و تحلیل محتوای منتشر شده از سمت شرکت ها میپردازد تا بتواند اطلاعات شفاف تری در اختیار کاربرن خود قرار دهد.

بدیهی است تمام انواع سرمایه گذاری های اینترنتی و غیر اینترنتی در هر کسب و کاری ریسک به همراه دارد و پذیرفتن این ریسک و تصمیم برای سرمایه گذاری بر عهده شما خواهد بود

مای دیجیمون کاربران خود را به سرمایه گذاری در پروژه ها ترغیب یا تشویق نکرده و صرفا اطلاعات بدست آمده را در اختیار کاربران قرار میدهد تا خود تصمیم بگیرند

برای مطالعه کامل شرایط استفاده اینجا کلیک کنید