جستجو
از ما بپرسید
پروژه سرمایه پذیر NEXUS
عدم پرداخت
0
  
روز پیش
شروع مانیتورینگ
0
  
روز پیش
شروع به کار
100
  
Tron
حداقل سرمایه

خلاصه ویژگی ها

پلن ها کسب سود از ترید توکن، سود سهاد متغیر، سود از پلن شبکه سازی، برنده جایز بزرگ، پلن 200% سود
پاداش معرفی دارد
نوع پاداش معرفی بین 5% تا 35% در 7 سطح
نوع پرداخت سود واریز آنی به صورت سیستمی
ارزهای تحت پوشش Tron

نمودار دریافت ها و پرداخت ها


توضیح نمودار

واحد پول : ترون

نقاط قرمز در هر تاریخ بیانگر مجموع مبلغ پرداخت شده با پروژه تا آن تاریخ می باشد

نقاط سبز در هر تاریخ بیانگر مجموع مبلغ دریافت شده از پروژه تا آن تاریخ می باشد

محلی که در آن خط سبز به خط قرمز می رسد بیانگر تاریخی است که پول سرمایه گذاری شده بازگشته است

بالاتر رفتن خط سبز از خط قرمز، به مقدار اختلاف فاصله ی دو خط از هم بیانگر میزان سود است

شرح و تحلیل کامل

پروژه ی NEXUS ، یک پروژه DAPP (برنامه غیر متمرکز) است که با استفاده از تکنولوژی قرارداد هوشمند کار می کند. این پروژه که برای اولین بار بر روی پلتفرم اتریوم راه اندازی شد، به تازگی از نسخه مخصوص پلتفرم ترون نیز رونمایی کرده است. ما در این مقاله، به نقد و بررسی نسخه ترون آن می پردازیم.


نگاه نزدیک به NEXUS

برای درک صحیح نحوه کارکرد این پروژه، نیاز است که بخش های مختلف این برنامه غیر متمرکز را (که در ادامه توضیح می دهیم)، بشناسیم.

توکن نکسوز (NEX)

توکن NEX در اصل یک توکنِ استاندارد TRC20 است که بر بستر شبکه بلاک چین ترون ایجاد شده است. توزیع، قیمت گذاری و تمامی محاسبات مربوط به این توکن، توسط یک قرارداد هوشمند انجام می شود. وظیفه اصلی این توکن، توزیع سود سهام این پروژه بین سرمایه گذاران است. به این معنی که کاربران این پروژه، با خرید توکن NEX به عنوان سهامداران پروژه شناخته شده و از سودها و مزایای این پروژه بهره مند می شوند. البته به هر روی، قوانین بالا تا روزی صادق است که NEXUS به تعهدات خود پایبند باشد.

منابع درآمد سهامداران پروژه

پروژه ی NEXUS چهار منبع اصلی درآمدزایی را برای سهام داران خود در نظر گرفته:

 1. خرید و فروش (Trading)

 قیمت این توکن (در فرآیند هایی که در آینده توضیح می دهیم)، می تواند رشد داشته باشد. شما می توانید در صورت رشد کردن قیمت، توکن ها را بفروشید و سود به دست آورید.

 2. سود سهام

 به خریداران توکن، به صورت روزانه، بر اساس فرایندی که در قسمت (نحوه توزیع TRX ها در سیستم) در ادامه مقاله توضیح داده ایم، سود پرداخت می-شود.

 3. سود پلن ریفرال (شبکه سازی)

 تا 30% از سرمایه گذاری افرادی که از طریق لینک ارجاع شما وارد برنامه می شوند، سود دریافت خواهید کرد.

 4. JACKPOT یا برنده جایزه بزرگ!

یکی از قسمت های مورد توجه در این پروژه JACKPOT است. هرکس که حداقل 2000TRX در این پروژه سرمایه گذاری کند، وارد یک برنامه لاتاری مانند می شود. به مثال زیر توجه کنید. اشکان در پروژه ی NEXUS ، 2,000TRX سرمایه گذاری می کند. بلافاصله، یک تایمر 12 ساعته در سایت فعال می شود. اگر تا 12 ساعت بعد، کسی 2000TRX به بالا سرمایه گذاری نکند، اشکان برنده ی مقدار بسیار زیادی TRX می شود. برای مثال، 2,000TRX اشکان تبدیل به 160,000TRX می شود! البته اگر کسی در طول این 12 ساعت، 2,000TRX به بالا سرمایه گذاری کند، تایمر ریست شده و دوباره از اول این چرخه برای فرد جدید تکرار می شود.

الگوریتم افزایش و کاهش قیمت توکن NEX

پروژه ی NEXUS فرآیندی را طراحی کرده که قیمت توکن NEX نسبت به تقاضای بازار، تنظیم شود. قوانین این الگوریتم ساده است. بعد از خرید هر توکن، قیمت توکن بعدی 0.000001TRX افزایش پیدا می کند. همچنین بعد از فروش هر توکن، قیمت 0.000001TRX کاهش پیدا می کند. به مثال زیر توجه کنید:

قیمت اولین توکن، 0.5TRX بود. بعد از خریداری شدن اولین توکن توسط سهامداران، قیمت توکن به 0.500001TRX افزایش یافت. بعد از خرید 10 توکن، 0.500010TRX ، 100 توکن، 0.500100 و... . این فرآیند به صورت همیشگی تکرار می شود. از طرفی اگر قیمت توکن در حال حاضر 0.800010TRX باشد، اگر فردی 10 توکن بفروشد، قیمت توکن های بعدی به 0.800000 کاهش می یابد.


نکته: با توجه به فرآیند بالا، نمی توانید توکن را از فرد دیگری بخرید یا به فرد دیگری بفروشید. توکن NEX را باید به خود سایت NEXUS بفروشید. در این فرآیند، توکن ها توسط قرارداد هوشمند به فرد دیگری منتقل نمی شوند، بلکه باطل می شوند. زیرا از آن به بعد، قیمت توکن ها متفاوت خواهد بود.

نحوه خرید و فروش توکن

همان طور که گفتیم، پروژه ی NEXUS بر بستر بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه برای استفاده از آن، باید از کیف پول های ترون استفاده کنید (کیف پول ترون لینک یا ترون والت). قرارداد هوشمند پروژه ی NEXUS در واقع یک استخر است.

 تمام TRX هایی که برای خرید توکن به این سایت پرداخت می شود، در این استخر ذخیره شده و تمام پرداخت ها از طریق همین TRX های ذخیره شده در این استخر انجام می شود.

نحوه توزیع TRX ها در سیستم

وقتی فردی توکن پروژه ی NEX را خریداری می کند (یا می فروشد)، TRX ها توسط قرارداد هوشمند به شکل زیر توزیع می شوند.


خرید توکن:

8% از کل TRX ها به مبلغ صندوق JACKPOT اضافه می شود. برای مثال اگر 100TRX به سیستم اضافه شود و 2,000TRX جایزه JACKPOT تا آن لحظه بوده باشد، این جایزه به 2,008TRX افزایش پیدا می کند.

8% مابین تمامی سهامداران (از جمله خود سرمایه گذار یا خریدار توکن) توزیع می شود.

4% هم صرف هزینه های تبلیغاتی می شود.

فروش توکن:

نکته ای که در فروش توکن وجود دارد این است که وقتی کسی توکن پروژه ی NEXUS را می فروشد، 20% کمتر از قیمت آن لحظه خرید توکن، TRX دریافت می کند. از این 20%، 5% مابین سهامداران توزیع می شود. همچنین اگر توکن ها را به کیف پول دیگری منتقل کنید، 0.01% کارمزد تراکنش، از حساب شما کم می شود.

نکته: این سود ها بر اساس میزان سهام سرمایه گذاران پروژه ی NEXUS ، به صورت مساوی بین همه اعضا پخش می شود. منظور از مساوی این است که چه معادل 2000TRX سرمایه گذاری کرده باشید، چه 2,000,000TRX ، سود تعلق گرفته به هر توکن یا سهام شما، یک عدد یکسان خواهد بود.

پلن ریفرال (شبکه سازی)

پروژه ی NEXUS به سرمایه گذارانی که بیش از 100NEX خریداری کرده باشند، اجازه می دهد که از طریق لینک ریفرال، شبکه سازی کنند و تا 7 سطح، سود دریافت کنند. سطح 1: 35% ، سطح 2: 20% ، سطح3: 15% ، سطح4: 10% ، سطح5: 10% ، سطح6: 5% ، سطح7: 5%

پلن 200%

آپدیت ۲۱ مرداد ۹۹: در حال حاضر بالانس استخر پلن ۲۰۰٪ صفر است‌ و سودی پرداخت نمی شود.

همانطور که در قسمت (منابع درآمد سهامداران پروژه) توضیح دادیم، پلنی به عنوان 200% وجود دارد. این پلن به صورت روزانه 2% سود سهام را بسته به میزان سرمایه گذاری تان، پرداخت می کند. زمانی که سود سهام شما به 200% رسید (100% سرمایه اولیه + 100% سود) خود به خود از پلن خارج می شوید. به این معنا که دیگر سود ثابت 2% را دریافت نمی کنید ولی سود پلن های درآمدزایی دیگر همچنان به حسابتان واریز می شود.

از طرفی، اگر می خواهید بیش از 200% سود دریافت کنید، نباید سود ها را برداشت کنید و باید به سود خود را دوباره سرمایه گذاری کنید. تا زمانی که به این فرآیند ادامه دهید، همچنان روزی 2% سود دریافت می کنید.

جمع بندی

این پروژه یکی از معروف ترین قراردادهای هوشمند بر روی بلاکچین اتریوم بوده که به تازگی بر روی شبکه بلاکچین ترون رو نمایی شده، و دارای ترکیب پلن های متنوعی است. البته به صورت کلی به این توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در قرارداد های هوشمند و شرکت های سرمایه پذری ریسک های خودش را دارد و اگر قصد ورود به بازار را دارید، نیاز است که با استراتژی درست وارد شوید.

نکات مثبت

  • Jackpot به عنوان یک مشوق برای بالا بردن بالانس استخر
  • امکان خرید و فروش سهام
  • الگوریتم افزایش و کاهش قیمت توکن
  • پلن سرمایه گذاری 200%
  • پلن ریفرال قوی

نکات منفی

  • خرید توکن توسط خود قرارداد با 20% کاهش قیمت نسبت به قیمت لحظه

بررسی وبسایت

آدرس وبسایت https://tron.nexus-dapp.com
آدرس IP 104.27.154.62
سرور سایت در پاناما

حداقل مبالغ قابل سرمایه گذاری

100 Tron

نظر کاربران ( 0 )

برای این مطلب نظری نوشته نشده است
اگر درباره این پروژه سوال، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید

ثبت نظر

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

لطفا توجه داشته باشید

سایت مای دیجیمون هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک پروژه ها و شرکت های سرمایه گذاری داخلی یا خارجی نداشته و صرفا به ترجمه و تحلیل محتوای منتشر شده از سمت شرکت ها میپردازد تا بتواند اطلاعات شفاف تری در اختیار کاربرن خود قرار دهد.

بدیهی است تمام انواع سرمایه گذاری های اینترنتی و غیر اینترنتی در هر کسب و کاری ریسک به همراه دارد و پذیرفتن این ریسک و تصمیم برای سرمایه گذاری بر عهده شما خواهد بود

مای دیجیمون کاربران خود را به سرمایه گذاری در پروژه ها ترغیب یا تشویق نکرده و صرفا اطلاعات بدست آمده را در اختیار کاربران قرار میدهد تا خود تصمیم بگیرند

برای مطالعه کامل شرایط استفاده اینجا کلیک کنید