جستجو
از ما بپرسید
salechain-final-cover
در حال انتظار
0
  
روز پیش
شروع مانیتورینگ
0
  
روز پیش
شروع به کار
25
  
دلار
حداقل سرمایه

خلاصه ویژگی ها

پلن ها توزیع روزانه 20% از ورودی های جدید سایت، میان فریز کنندگان توکن
پاداش معرفی دارد
نوع پاداش معرفی 22% تا 1% سود در 10 سطح مختلف
نوع پرداخت سود واریز آنی به صورت سیستمی
ارزهای تحت پوشش Tron

شرح و تحلیل کامل

پروژه Salechain در واقع یک قرارداد هوشمند، بر پایه شبکه بلاک چین ترون است. با یک نگاه سریع به سایت این پروژه، متوجه می شوید اصلی ترین راه درآمدزایی از این پروژه، پلن ریفرال (شبکه سازی) است. البته راه-های درآمدزایی دیگری هم وجود دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.


پرسود، زودبازده، بدون آینده درخشان!

اگر مطالب سایت مای دیجیمون را با دقت مطالعه کرده باشید، می دانید که کسب سود از سایت های سرمایه پذیر، نیازمند آشنایی به قوانین این بازار است. تیم تحریریه مای دیجیمون، هر یک از این پروژه ها را به دقت بررسی می کند و بهترین استراتژی را برای به حداقل رساندن ریسک، در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد.

پروژه SaleChain هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر با استراتژی درستی در این پروژه وارد شوید، ممکن است بتوانید سود قابل قبولی داشته باشید، البته این به این معنی نیست که تمام ادعا های این سایت منطقی است و یا ریسک سرمایه گذاری وجود ندارد.


پلن های درآمدزایی

همانطور که گفتیم، اصلی ترین راه درآمد زایی این سایت، پلن ریفرال آن است. پس با توضیح این پلن شروع می کنیم.

پلن ریفرال

در پلن ریفرال این سایت، می توانید تا 10 سطح از شبکه خود کسب درآمد کنید. به جدول زیر توجه کنید.


پلن فریز کردن توکن SCH

در این پلن، کاربران می توانند توکن های خود را فریز کرده (در یک صندوق به نام Staking fund سپرده گذاری کند) و در مقابل، سود روزانه دریافت کند. 20% از ترون هایی که در یک روز برای خرید توکن های پروژه Salechain پرداخت می شود، بین تمام توکن های فریز شده در این صندوق پخش می شود. به مثال زیر توجه کنید.


10 نفر که قبلا توکن خریداری کرده اند، نفری 10 توکن را فریز می کنند. در این حالت جمعا 100 توکن SCH در صندوق Staking fund فریز شده است. در روز اول، 1,000 توکن جدید به مبلغ 10,000TRX از سایت Salechain خریداری می شود ( از طریق کاربران جدید سایت). 20% از این 10,000 TRX به توکن های فریز شده تعلق می گیرد ( معادل 2,000 TRX ). حالا، این عدد تقسیم بر تعداد کل توکن های فریز شده می شود (2,000/100=20).

یعنی در ازای هر توکن فریز شده، 20 TRX سود در آن روز پرداخت می شود. حالا اگر شما 10 توکن فریز کرده اید، در آن روز، به شما 200TRX سود پرداخت می شود. نکته اینجاست که هر روز می توانید توکن بیشتری خریداری و فریز کنید و از سود بیشتری بهره مند شوید. سود ها نیز به صورت روزانه و توسط قرارداد هوشمند به صورت اتوماتیک محاسبه و پرداخت می شود. 

جمع بندی

به صورت کلی، پروژه Salechain مزایا و معایب خاص خود را دارد که به نظر ما، معایب آن بیشتر از مزایایش است. البته این به این معنی نیست که نمی توان از این پروژه سود کسب کرد. نکته اینجاست که هر کس باید با توجه به ریسک پذیری و اخلاقیات شخصی اش تصمیم بگیرد که وارد یک پروژه سرمایه گذاری بشود یا خیر.

نکات مثبت

 • بر پایه قرارداد هوشمند
 • پلن ریفرال یا شبکه سازی (تا ده سطح تا 22% سود)
 • زمان طلایی (احتمال دارد تا مدتی سود ها را به موقع پرداخت شوند.)
 • بر اساس میزان و استراتژی فعالیت کاربر، می تواند زود بازده و پرسود باشد.

 نکات منفی

 • ادعای غیر واقعی در مورد فاز ورود به صرافی ها (هیچ وقت این اتفاق نمی افتد) 
 • سود حالت فریز کردن ثابت نیست (احتمالا سود کمی است، البته می تواند زیاد هم باشد) 
 • عدم وجود پلن های مطمئن سرمایه گذاری (پلن هایی با سود مشخص برای سرمایه گذاری) 
 • متکی بودن کل پروژه به پلن ریفرال
 • عدم استفاده از پول های جمع شده برای تولید محصول، ترید یا هر ارزش افزوده ی دیگری 
 • استفاده از یک طرح پانزی
 • عدم وجود طرحی برای افزایش قیمت توکن و منفعت هولدر های این توکن

بررسی وبسایت

آدرس وبسایت http://salechain.io/#/
آدرس IP 104.24.108.71
سرور سایت در مالت

حداقل مبالغ قابل سرمایه گذاری

25 دلار

نظر کاربران ( 1 )

Hamid

" سلام میخواستم بدونم آیا میتونم ترونهایی که دو ساله تو این پروژه مسخره سلچین فریز کردم و خارج کنم یا نه؟بعد اگر توکن SCH بده کجا و چند میتونم بفروشم؟کدوم صرافی خرید و فروش میشه؟ ممنون میشم کمکم کنید "

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

لطفا توجه داشته باشید

سایت مای دیجیمون هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک پروژه ها و شرکت های سرمایه گذاری داخلی یا خارجی نداشته و صرفا به ترجمه و تحلیل محتوای منتشر شده از سمت شرکت ها میپردازد تا بتواند اطلاعات شفاف تری در اختیار کاربرن خود قرار دهد.

بدیهی است تمام انواع سرمایه گذاری های اینترنتی و غیر اینترنتی در هر کسب و کاری ریسک به همراه دارد و پذیرفتن این ریسک و تصمیم برای سرمایه گذاری بر عهده شما خواهد بود

مای دیجیمون کاربران خود را به سرمایه گذاری در پروژه ها ترغیب یا تشویق نکرده و صرفا اطلاعات بدست آمده را در اختیار کاربران قرار میدهد تا خود تصمیم بگیرند

برای مطالعه کامل شرایط استفاده اینجا کلیک کنید