جستجو
از ما بپرسید
سرمایه گذاری اینترنتی

با سایت ها و شرکت های سرمایه پذیر آشنا شوید

سایت های سرمایه پذیر، راه جدیدی برای سرمایه گذاری ارزی و درآمد ارزی با سود بالا به وجود آورده اند. البته از قدیم، شرکت هایی وجود داشتند که این امکان رو برای مشتریان شان فراهم می کردند. در عین حال، این شرکت ها محدودیت های خاص خود را داشتند که در ادامه توضیح می دهیم. در دنیای سرمایه گذاری، استاندارد جهانی سود سالیانه، 4% الی 5% است. در نتیجه به هر سرمایه گذاری ای که بالا تر از این نرخ سود دهد، سرمایه گذاری پربازده می گویند.

انواع سرمایه گذاری پربازده

همان طور که گفتیم، دو نوع کلی سرمایه گذاری پربازده وجود دارد: آنلاین و آفلاین.

در گذشته (حدودا سال 2010 به قبل)، اکثر این شرکت ها آفلاین بودند. در نتیجه، این برنامه های سرمایه گذاری پربازده، مخصوص به قشر مرفه جامعه بود. به این معنی که شرکت های معتبر و قانونی ای وجود داشتند (البته هنوز هم وجود دارند) که به صورت تضمین شده، سود بالایی را به سرمایه گذاران می پرداختند (هنوز هم می پردازند)! اما نکته اینجاست که برای سرمایه گذاری در این شرکت ها، باید از پانصد هزار دلار به بالا سرمایه گذاری می کردید.

همین محدودیت دست و پا گیر، باعث شد سایت های سرمایه پذیر، برای عموم مردم راه اندازی شوند. این شرکت ها معمولا به صورت کاملا آنلاین هستند. البته همانطور که در بخش معرفی سایت های سرمایه پذیر مشاهده کردید، برخی از این سایت ها در کشور انگلستان، روسیه و... ثبت رسمی شده اند.

مطالعه کنید:

نکات کلیدی سرمایه گذاری آنلاین

نوع کارکرد سایت های سرمایه پذیر

به صورت کلی، این سایت ها، بعد از جذب سرمایه مورد نیاز، در انواع صنایع و پروژه های دیگر، شروع به سرمایه گذاری می کنند. به صورت معمول، بازار طلا، ارز، پروژه های دولتی و... اهداف مناسبی برای سرمایه گذاریِ سایت ها، برای سود آوری است. البته مدرکی وجود ندارد که مشخص باشد این شرکت ها دقیقا با پول شما چکار می کنند. البته به نظر شخصی نویسنده مقاله، سرمایه گذارانی که در بانک سرمایه گذاری می کنند، نمی دانند بانک دقیقا با پول آنها چه می کند.

این سایت ها، معمولا به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی،ماهانه و حتی چندین ساله (بر اساس شرایط قرارداد هر سایت که می تواند متفاوت باشد)، سود سپرده را، به حساب سرمایه گذاران واریز می کنند. البته برخی از این سایت ها، بعد از جذب سرمایه های میلیاردی (معمولا با ترفند پانزی)، کلاهبرداری می کنند. از طرفی سایت های معتبری وجود دارند که سال هاست در حال تجارتند و به نظر کاملا قابل اعتماد می رسند.

برچسب های این مقاله :

نظر کاربران ( 0 )

برای این مطلب نظری نوشته نشده است
اگر درباره این مطلب سوال، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید

ثبت نظر

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

جستجو در مطالب