جستجو
از ما بپرسید
بهترین ابزار های کریپتو

معرفی کاربردی ترین ابزارها در دنیای ارزهای دیجیتال

دنیای ارزهای دیجیتال و رمز ارزها، بسیار دنیای بزرگی است. اگر به تازگی وارد به این دنیا شده اید، به احتمال زیاد دچار یک سردرگمی هستید و این امر کاملا طبیعی است. تکنولوژی استفاده شده در این دنیا، بسیار به روز و تا حدی پیچیده است و احتمالا شبیه هیچ یک از چیزهایی که تا به حال وجود داشته است نیست.

از طرفی، به دلیل این که این تکنولوژی ها نسبتا به تازگی ایجاد شده اند، روز به روز پیشرفت می کنند و به دلیل این که در این بازار، اطلاعات بسیار زیادی به صورت لحظه ای ایجاد می شود، پیگیری این اطلاعات بدون ابزار هایی که برای این کار طراحی شده است، کاری است تقریبا نشدنی.

در نتیجه، در این مقاله تصمیم گرفتیم که برخی از محبوب ترین و کاربردی ترین ابزارهای این حوزه را به صورت خلاصه معرفی کنیم. در ادامه همراه مای دیجیمون باشید.

Coingecko

درباره ی این وبسایت و سرویس های فوق العاده ی آن در مقاله ی "معرفی سایت کوین گیکو (Coingecko)" صحبت کرده ایم، ولی ذکر کردن دوباره اسم آن در این مقاله لازم است. در این وبسایت می توانید لیست تمام توکن ها و کوین هایی که تا به حال معرفی شده اند را پیدا کنید. همچنین درباره ی هر کوین یا توکن، اطلاعات کاملی در وبسایت کوین گیکو درج شده است. برای مثال، قیمت لحظه ای، اندازه بازار و اطلاعات بسیار زیاد دیگری که برای آشنایی بیشتر با آن ها، باید به مقاله ی معرفی سایت کوین گیکو مراجعه کنید.

کوین گیکو به غیر از لیست کردن توکن ها و اطلاعات تکمیلی و تحلیلی، قابلیت های فراوان دیگری در زمینه ی استخراج رمز ارزها، توکن های DeFi، استکینگ و… در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

ورود به سایت کوین گیکو

Dappradar

اگر با Dapp یا Decentralized application (برنامه های غیر متمرکز) آشنایی ندارید، حتما مطالب "قرارداد هوشمند (Smart contract) چیست و چگونه کار می کند؟" و "Dapp یا برنامه غیر متمرکز چیست؟" را مطالعه کنید.

سایت Dappradar یک سرویس است مانند Coingecko، با این تفاوت که برای بررسی جزئیات و آمار هایی مربوط به تمام برنامه های غیر متمرکزی است که بر بستر بلاک چین های مختلف ارائه شده است. برای مثال، می توانید تمام تراکنشات مرتبط به یک برنامه ی غیر متمرکز را بررسی کنید. یکی از کاربردی ترین فیچر های این سایت برای کربران سایت های سرمایه پذیر، امکان چک کردن لحظه ای بالانس قرارداد هوشمند مرتبط به برنامه ی غیر متمرکز است.

هر برنامه ی غیر متمرکزی که منتشر می شود، به سرعت در سایت Dappradar قرار می گیرد. یک نکته دیگر درباره Dappradar این است که برنامه های غیر متمرکز را دسته بندی می کند و با توجه به نیاز خود، می توانید بهترین برنامه ها را پیدا کنید.

ورود به سایت Dappradar

CoinCap

این اپلیکیشن یکی از بهترین ها برای افرادی است که به Long term trade یا حتی Short term trade مشغولند. در این اپلیکیشن، می توانید آلرت هایی تنظیم کنید که در زمانی که شرایط ویژه ای پیش آمد، بتوانید به سرعت مطلع شوید. یکی از قسمت های محبوب این اپلیکیشن، Altfolio  است که در این قسمت امکاناتی قابل شخصی سازی کردن، مانند جفت ارز تعیین کردن و کاهش، افزایش ارزش ارز های مختلف و... را مشاهده و رهگیری کنند.

ورود به سایت CoinCap

CoinTelegraph

همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم، پیگیری اخبار دنیای رمز ارزها، برای فعالان این بازار ضروری است. از این اطلاعات می توان برای سرمایه گذاری های بهتر، استفاده کاربردی از رمز ارزها، تحلیل های فاندامنتال و… استفاده کرد. Cointelegraph از قوی ترین سایت های خبری در دنیای رمز ارزها است. با پیگیری اخبار این سایت، میتوانید اطمینان داشته باشید که از اکثر اتفاقات این دنیای بزرگ، بی خبر نمی مانید. به نظر نویسنده ی این مطلب، شاید مطالعه در حوزه ی رمز ارزها، مهم ترین و اصلی ترین کاری است که پیگیران این بازار باید انجام دهند.

ورود به سایت Cointelegraph

Blockfolio

این اپلیکیشن قطعا یکی از بهترین ابزار ها برای کاربران دنیای رمز ارزها است. این اپلیکیشن چندکاره، در اصل برای ایجاد پورتفولیو استفاده می شود که امکانات تحلیلی و نمودارهای بصری فوق العاده ای را برای کاربران به صورت شخصی سازی شده نمایش می دهد. همچنین می توانید تنظیم کنید که سود دهی و یا ضرر دهی هر دارایی دیجیتال تان را با جزئیات کامل مشاهده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن، جمع آوری اطلاعات هر کوین یا توکن، از تیم توسعه دهنده اصلی است.

تمام ابزار های بالا، امکاناتی بسیار بیشتر از چیزی که در این مقاله ذکر شد دارند. شما بعد از شروع به استفاده از این ابزار ها، به مرور با امکانات بیشتری آشنا می شوید و با استفاده درست از این امکانات، می توانید به یک حرفه ای تبدیل شوید.

برچسب های این مقاله : ترید نکات کلیدی آموزش

نظر کاربران ( 0 )

برای این مطلب نظری نوشته نشده است
اگر درباره این مطلب سوال، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید

ثبت نظر

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

جستجو در مطالب