جستجو
از ما بپرسید
راهنمای استفاده از سایت

راهنمای استفاده از جستجوی پروژه ها در سایت

یکی از بهترین قابلیت های سایت مای دیجیمون، قابلیت جستجوی پیشرفته پروژه های سرمایه گذاری است. برای مثال، شما با استفاده از جستجوی پیشرفته پروژه ها، می توانید بر اساس ارز دیجیتالی که قصد سرمایه گذاری با آن را دارید، بهترین پروژه سرمایه پذیر را انتخاب کنید.

قابلیت های اصلی جستجو پیشرفته

  • جستجو بر اساس نام پروژه
  • جستجو بر اساس حداقل امتیاز
  • جستجو بر اساس قابلیت شبکه سازی
  • جستجو بر اساس قابلیت تسویه آنی
  • جستجو بر اساس وضعیت پرداخت پروژه
  • جستجو بر اساس حداقل میزان سرمایه گذاری و ارز مورد نظر برای سرمایه گذاری
  • جستجوی ترکیبی با انتخاب چند گزینه یا همه ی معیار های ذکر شده در بالا

بر اساس نام پروژه

اولین قسمت سرچ کنسول، جستجو بر اساس نام پروژه است. کافیست نام پروژه مد نظر خود را در این قسمت وارد کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. حتی با ورود حروف اول اسم پروژه هم، تمام پروژه هایی که نام آنها با این حروف شروع شده باشند، نمایش داده می شوند. برای استفاده از این گزینه، نام پروژه را به زبان انگلیسی وارد کنید.

-----------------


بر اساس حداقل امتیاز

کارشناسان ما، بعد از نقد و بررسی تخصصی هر پروژه ی سرمایه پذیر، بر اساس یک سیستم امتیاز دهی تخصصی، به پروژه ها امتیاز می دهند. حداکثر امتیازی که یک پروژه می تواند داشته باشد، 10 امتیاز است. شما با استفاده از قابلیت جستجو بر اساس حداقل امتیاز، می توانید پروژه های را که امتیازی پایین تری از امتیاز مد نظرتان دارند را از نتیجه جستجو حذف کنید. برای مثال، اگر عدد 9 را در قسمت حداقل امتیاز وارد کنید، بهترین پروژه ها به عنوان نتیجه جستجو نمایش داده خواهند شد.


بر اساس قابلیت شبکه سازی

خیلی از پروژه های سرمایه پذیر، قابلیت کسب درآمد از طریق شبکه سازی را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. فرض کنید در پروژه ای سرمایه گذاری کرده اید و از خدمات آن راضی هستید. دوست شما هم علاقه مند است که در این پروژه سرمایه گذاری کند. اگر به دوستتان لینک ریفرال خودتان را بدهید، درصدی از سرمایه گذاری دوستتان به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود. با زدن تیک "سود از طریق عضو گیری" ، فقط پروژه هایی که این قابلیت را برای کاربرانشان فراهم می کنند، در نتیجه جستجو نمایش داده می شوند.


بر اساس قابلیت تسویه آنی

تسویه آنی به این معنی است که شما به محض این که درخواست برداشت از سیستم را ثبت کنید، به صورت آنی، مبلغِ سود به حساب شما واریز می شود. در مقابل این حالت، وقتی درخواست برداشت سود را در سیستم ثبت می کنید، تا چند ساعت باید صبر کنید تا سود درخواستی به صورت دستی به حسابتان واریز شود.

شما با زدن تیک "تسویه آنی"، پروژه هایی که به صورت آنی تسویه می کنند را در نتایج جستجو خواهید داشت.


بر اساس وضعیت پرداخت پروژه

فعالان این بازار، با اصطلاحی به نام اسکم آشنا هستند. این اصطلاح ترسناک(!) به معنی این است که پروژه کلاهبرداری کرده و دیگر پرداختی ندارد. یا بعضی از اوقات پروژه ها موقتا دچار مشکل می شوند و… . شما از طریق قابلیت سرچ پیشرفته سایت، می توانید پروژه ها را بر اساس وضعیت پرداخت آنها فیلتر کنید. به عکس زیر توجه کنید.


بر اساس حداقل میزان سرمایه گذاری و ارز مورد نظر

یکی از مزایای این بازار این است که با کمترین سرمایه نیز، می توانید سرمایه گذاری کنید. شما با وارد کردن حداقل سرمایه گذاری و انتخاب ارز مورد نظرتان برای سرمایه گذاری، پروژه هایی که امکان سرمایه گذاری با این شرایط را داشته باشند را پیدا می کنید.

برای مثال، من می خواهم با 100 دلار پرفکت مانی وارد این بازار شوم، در بخش "حداقل مبلغ مورد نظر"، عدد 100 را وارد می کنم و در قسمت انتخاب ارز، perfect money را انتخاب می کنم. بعد از زدن دکمه جستجو، پروژه هایی به من نمایش داده می شود که امکان سرمایه گذاری با 100 دلار یا کمتر را داشته باشند. این قابلیت زمانی کاربردی تر خواهد بود که بخواهید با ارز خاصی سرمایه گذاری کنید. برای مثال، ممکن است بخواهید با بیت کوین سرمایه گذاری کنید. میزان بیت کوین مورد نظر خود را وارد می کنید و پروژه های مورد نظر را پیدا خواهید کرد.جستجوی ترکیبی

زمانی استفاده از قابلیت های جستجوی پیشترفته کاربردی تر می شوند که به صورت ترکیبی از قابلیت های آن استفاده شود. برای مثال، تمام پروژه هایی که امتیاز بالای 8 دارند، قابلیت شبکه سازی و پرداخت آنی دارند، در حال حاضر در حال پرداخت سود هستند و حداقل با 10 پرفکت مانی می شود در آن سرمایه گذاری کرد!

اگر پیشنهادی برای بهبود قابلیت جستجوی سایت مای دیجیمون دارید، در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

برای رفتن به جستجوی پروژه ها اینجا کلیک کنید

برچسب های این مقاله : آموزش

نظر کاربران ( 1 )

MasoudZ

" به به. واقعا با استفاده از سرچ سایتتون، تونستم پروژه های خوبی بر اساس نیازم پیدا کنم. "

نظرات یا سوالات خود درباره این مطلب را بنویسید

هیچ یک از اطلاعات به جز نام در سایت نمایش داده نمی شوند

عملیات انجام شد
ارسال

جستجو در مطالب